05.09.04.

Na pitanje kad će se dovršiti gradnja nove crkve, ogovaram jednostavno i teško je to drugačije reći – nego: “Trenutno smo bez sredstava”.

U planu je dovršenje odvodnje, izrada nadstrešnice ispred glavnog ulaza, dovršenje razvoda el. energije, sustav za grijanje, alarm, vodovod, priključak plina, spušteni strop, žbukanje i bojanje zidova…

Trebalo bi izgraditi lijepu ogradu, urediti okoliš… urediti rasvjetu crkve i još puno toga.

Sve su to planovi. Radit će se prema mogućnostima i prikupljenim sredstvima! To je najbolji odgovor. Potrebno je što prije započeti izgradnju pastoralog centra koji je takođe olaniran u drugoj fazi, jer ovako nećemo imati odgovarajućeg prostora za sve aktivnosti koje se planiraju i koje se već održavaju u našoj župi.

Ovom prigodom želio bi zahvaliti na brizi koju ste do sada posvećivali izgradnji crkve, ali i pozvati da se u što većem broju odazovemo akcijama o kojima ćete biti pravovremeno obaviješteni!