25.11.07.

Što se trenutno radi?
Ovih dana završen je spušteni strop na nadstrešnici, predulazu i u ispovjedaonici. Naručena je i ugradbena rasvjeta koja bi trebala osvjetljavati ulazni dio crkve. Pri kraju je izrada i dvojih vrata na koru kojima ćemo zatvoriti zadnja dva otvora u našoj crkvi.
Prije dva dana napravljena je telefonska instalacija kojom će se konačno omogućiti komunikacija telefonom i internetom.
Od donacije koju smo dobili od grada vratili smo jedan dio duga prema Konstruktoru, Termoradu i ekonomatu Nadbiskupije. Sada se konačno lakše diše. No još uvijek nije sve gotovo. Već planiramo i u izradi su projekti za pastoralni centar koji će biti srce ove naše crkve.
U tisku je knjiga koja će govoriti o našoj župi, suradnicima, gradnji crkve i o vitrajima koji ukrašavaju crkvu.
Sve su to lijepe stvari i po njima se vidi da se ovdje nalazi „živa Kristova zajednica“ kako je istaknuo kardinal Bozanić u propovijedi prilikom blagoslova kamena temeljca, 12. svibnja 2002. godine.
Vjerujemo da će i ova crkva uskoro biti dovršena i na tome svima od srca hvala!