Sretan Uskrs!

Ovogodišnja korizma ide svome vrhuncu, a to je slavlje Uskrsa. Na početku smo odlučili činiti određenu pokoru, intenzivirati molitvu, činiti djela ljubavi. Koliko smo u tome uspjeli zna dragi Bog i mi sami. Ako smo u ovogodišnjoj korizmi obradovali i usrećili makar samo jednu osobu, isplatilo se. U ovoj korizmi smo se više ispovijedali i na taj način dopustili Bogu da bude liječnik naše duše i srca. U ispovijedi smo ponovno povezivali pokidane ljudske veze i ozdravljali od naših duhovnih i tjelesnih bolesti te ponovno iscijelili naše rane. Na Cvjetnicu smo ušli u Veliki tjedan. To je tjedan u kojem razmišljamo o Bogu koji nam je po svom Sinu, Isusu Kristu darovao život i pokazao Ljubav. To je tjedan u kojem se još više učvršćujemo u vjeri, nadi i ljubavi. U ovom tjednu ispočetka otkrivamo tko je Bog u kojega vjerujemo i tko smo mi ljudi u tom suodnosu. Vrhunac ovoga tjedna je Uskrs Isusa Krista. Uskrsno jutro neka nas još više otvori tom životu koji struji iz otvorena groba, neka nas još više poveže s Bogom te poveže s braćom ljudima.

Svim župljanima župe Sv. Leopolda Mandića, Ljubljanica-Voltino želimo Sretan i blagoslovljen Uskrs!

Župnik, župni vikar, đakon zajedno sa svim pastoralnim suradnicima