Prodaja uskrsnih kolača

Danas na Uskrs imamo kolača u ponudi poslije misa ispred crkve. Prihod ide za dovršetak i obnovu naše župne crkve, a jedan dio ide beskućnicima i siromašnim obiteljima.
U korizmi su svake subote u 17 h prije večernje sv. mise gđa. Višnja Dropuljić zajedno sa suradnicama iz župnog Caritasa prihvaćale i slagale kolače koje su župljnke ispekle kod kuće i donirale za prodaju, a prikupljeni bi se novac od prodaje kolača tako sabrao u župnu blagajnu za potrebe održavanja grijanja i ostalih računa koji su s ulaskom u novu godinu postali pozamašni, a tu je i gradnja pastoralnog centra.  Kolači su se prodavali poslije svetih misa u 9 i 12 sati do isteka zaliha, i tako svake subote do Uskrsa. Tom korizmenom akcijom se daje značaj nedjelji kao Danu Gospodnjem kada se okupljamo oko obiteljskog stola i ono što bismo možda ostavili u nekom trgovačkom lancu usmjeravamo na našu župnu zajednicu.

Ove smo korizme kroz četiri nedjelje od prodaje kolača prikupili 8.700 kn.

Pohvaljujem sve koji su pekli kolače i darovali ih, one koji su slagali i prodavali i one koji su kupili.

Tko želi može u košaricu ispred oltara darovati pisanicu koju ćemo također odnijeti potrebnima!