15. prosinca – Dan otvorenih vrata HKS-a

 

Hrvatsko katoličko sveučilište poziva sve zainteresirane maturante, srednjoškolce i njihove roditelje da dođu na Dan otvorenih vrata HKS-a, koji će se održati u subotu 15. prosinca 2012. godine od 9:00 do 16:00 sati, u Zagrebu, Ilica 242.

Želja organizatora je posjetiteljima pokazati kako izgleda jedan nastavni dan na HKS-u. Posjetitelji će na više mjesta moći dobiti potrebne informacije o studiranju, a moći će prisustvovati oglednim predavanjima i radionicama koje će voditi nastavnici kao i radionicama koje će voditi studenti povijesti. Pripremili su izložbe svojih plakata, multimedijske prezentacije o studentskom životu na Sveučilištu, a bit će moguće kušati hrvatske tradicijske delicije, moliti u Sveučilišnoj kapelici ili prisustvovati Podnevnom koncertu klasične glazbe.

Više informacija na www.unicath.hr