Novi početak župne kateheze

Ovog tjedna (od 28. 1. do 1. 2.), ponovno se nastavlja redovita župna kateheza za sve grupe i interesne skupine. U pripremi za sakramente na novom su početku krizmanici čiji su katehete Tatjana Purić, , Ivan Banožić i župni vikar vlč. Kristijan Gatarić. Susreti se održavaju utorkom, četvrtkom i petkom prema sljedećem rasporedu:

8A LJUBLJANICA utorkom u 15 sati

8B LJUBLJANICA, četvrtkom u 14.30/17.00 sati

8A VOLTINO, petkom u 8.40/15.00 sati

8B VOLTINO, utorkom u 15.45/četvrtkom u 15.00 sati

8C VOLTINO, petkom u 16.00 sati

 

Prvopričesničke skupine se održavaju u četiri grupe, a predvodi ih katehete, Ana Čehulić, vlč. Stipo Šarić i vlč. Kristijan Gatarić. Raspored je sljedeći:

utorkom u 16.00 sati, vlč kapelan

četvrtkom u 19.00 sati, vjeroučiteljica Ana

petkom u 19.00 sati, vlč. kapelan

subotom u 9.00 sati, vlč. đakon Stipo

 

Vjerujemo da će ova djeca i mladi u Crkvi pronaći puno radosti, novih znanja i naužiti se predivnih susreta. Također želimo i krizmanicima i prvopričesnicima da budu zdravi i da redovito dolaze na župnu katehezu i na nedjeljne sv. Mise. Neka rastu u vjeri i kao osobe i tako idu prema svojoj punoljetnosti i odrasloj dobi. U tom hodu neka nas sve prati dobri Bog.