SUSRET ŽUPNIH SURADNIKA S dr. TOMISLAVOM MARKIĆEM

U subotu, 23. veljače u župnoj dvorani održat će se susret svih župnih suradnika s dr. TOMISLAVOM MARKIĆEM, ravnateljem Pastoralnog instituta, i biskupskog vikara za laike. Teme o kojima ćemo raspravljati jesu: Godina vjere u pastoralnim aktivnostima župe, Pastoralno suradništvo u župi danas, korizma, aktualnosti u Crkvi i izazovi današnjeg vremena…

Zanimljivo će biti susresti se s njime koji je ujedno i sam župnik jedne zagrebačke župe. Ovaj susret organiziramo uoči izbora novog pastoralnog i ekonomskog vijeća naše župe. Osim župnih suradnika dobro došli su svi župljani dobre volje.

Poslije ovog “radnog dijela”, dr. Tomislav Markić će nam u nedjelju, 24. veljače predvoditi sv. Misu u 9.00 sati. Na taj način u godini vjere nastavljamo niz gostovanja svećenika – teologa, svjedoka vjere.