Priprava za susret mladih u duhu Taizea

Pozivamo sve župljane, na poseban način obitelji domaćine, da molitvenim susretima u duhu Taizéa kročimo ususret velikom susretu mladih u Zagrebu.
Već nekoliko tjedana naša zajednica mladih zajedno sa volonterima iz Taizéa priprema plan i raspored oko organizacije dolaska i prihvaćanja mladih u našu župu.
Od 3.12. pa sve do kraja prosinca započinjemo s molitvenim susretima u našoj župi kao neposrednim pripremama velikog “Hodočašća povjerenja na zemlji” koji će se održati od 28.12. do 01.01. 2007. god. u Zagrebu pod vodstvom zajednice iz Taizéa.
Pozivamo Vas na molitvu u duhu Taizéa koja će biti svake nedjelje u 19.00 u novoj crkvi nakon večernje sv. Mise koju animiraju mladi. Nakon molitve u crkvi volonteri iz Taizéa i naši župni animatori izvijestit će Vas o tijeku priprema i ostalim korisnim informacijama.