Poziv – 03.12. Gostovanje bogoslovskog benda

Ove godine ljeti u našoj župi je bila smjena župnog vikara. Dosadašnji kapelan premješten je na Kaptol i postavljen za vicekrektora (odgojitelja) u Zagrebačkoj bogosloviji. Tako je naša župa ostala bez svoga prvoga kapelana Zlatka Pavetića, ali je tako počela naša povezanost s Bogoslovijom. Već na početku smo to osjetili kad su nam krajem rujna bogoslovi dovezli preko dvadesetak stolaca i sve vitrine za glazbenu dvoranu. Prošlog tjedna su nam donijeli još nekoliko stolaca, dva stola, a najvrednija stvar je sjedalo za svećenika i ministrante, koje se uklapa kao da je napravljeno za našu crkvu. (radi obnove bogoslovije)
U došašće će nas, na prvu nedjelju, uvesti bogoslovski bend koji će predvoditi upravo vlč. Zlatko. On će predvoditi i sv. Misu, a oni će sudjelovati u glazbenom dijelu. Na misi će se predstaviti, a poslije će izvesti nekoliko svojih obrada duhovnih skladbi. Pozivam sve, osobito mlade, da svojim sudjelovanjem učine početak došašća svečanim i radosnim.