Gradnja i uređenje naše crkve

Ovih dana će na adrese naših župljana biti poslana pisma u kojima je osvrt na prošlu 2006. godinu te poteškoće s kojima se susrećemo. Planovi i želje su drugi dio pisma. Svakako vjerujem da ćemo ovoga proljeća, nakon završetka pastoralne godine, prionuti dugo očekivanom i željenom poslu, a to je unutarnje uređenje crkve. Kako ćemo daleko dogurati ovisi o darovima vjernika i donatora.
Zahvalio bih kao župnik svim darovateljima, posebno našim skromnim običnim ljudima i umirovljenicima koji svojim prilozima, dobrovoljnim radom i akcijama pomažu izgradnju naše crkve. Zahvaljujem svim domišljatim ljudima koji su na bilo koji način pomogli u izgradnji ove građevine. Iz ljubavi i odricanja nastaje ovo djelo.
Želim svima blagoslovljenu korizmu, puno hrabrosti na životnom putu. Neka Vas zagovor sv. Leopolda Bogdana Mandića i blagoslov Božji nagradi za svaki vaš dar i dobročinstvo!