Blagdan sv. Leopolda Mandića – Dan župe

Proslava blagdana sv. Leopolda Mandića otpočela je u srijedu, 9. svibnja trodnevnicom, duhovnim programom. Multimedijalnim programom na temu: Sv. Leopold Mandić, svetac pomirenja, otpočeo je 11.05. kulturni dio programa. Toga dana su i obje osnovne škole na području naše župe slavile DAN ŠKOLE. Osim toga tu je i bogati športski i zabavni program od petka do nedjelje. Sva tri dana zajamčen je izvrstan program koji vodi gospodin Borivoj Zimonja, a organizirana je i bogata tombola i druge nagrade. Vanjska proslava je u nedjelju i počinje Sv. Misom u 9.00 sati koju predvodi o. Vjenceslav Mihetec, karmeličanin. U šatoru ispred crkve pronaći ćete i bogatu ponudu jela i pića po prigodnim cijenama. Sav prihod namijenjen je dovršenju izgradnje naše crkve. Ako još niste bili jednog od prošlih dana svakako dođite danas i sutra.