Kako napreduje gradnja crkve

Ovom prilikom zahvaljujem svima župljanima i drugim dobrim ljudima koji podržavaju izgradnju crkve.
Osobno sam puno truda uložio i različita prijateljstva iskoristio da bi se za ovu crkvu iznašla sredstva. Pitanje je da li sve ima smisla ako stvar ostane na jednom čovjeku ili na nekolicini. Stoga još jednom podsjećam da je crkva zajednički projekt. Nju gradi župna zajednica za svoje potrebe pa je potrebno da se tu angažira što više vjernika.. Uza sve to siguran sam da je Sv. Leopolda svojim blagoslovom pratio početak izgradnje i samu izgradnju crkve, stoga sve župljane, donatore i suradnike stavljam u njegov zagovor i nadam se da će se već nekako razriješti ovaj čvor koji se zove izgradnja crkve u župi Ljubljanica-Voltino. Hvala svima od srca i blagoslovljena nedjelja! D.Š. Pročitajte više…