Ljetni radovi u crkvi

Meteorolozi najavljuju vruće ljeto. Za našu župu neće biti samo vruće, nego i radno. Naime, od sljedećeg tjedna, točnije od utorka, 26. lipnja započinju radovi na unutrašnjem uređenju naše crkve. Ono što sada planiramo napraviti je žbukanje zidova crkve, zatim ličilački radovi, tj. gletanje i bojanje.
Uz te glavne radove, planiramo i postavljanje knauf ploča na nadstrešnicu i u predulazu, izmještanje cijevi za oborinske vode, postavljanje automatike na tavanske prozore u crkvi, stubišna vrata na koru, postavljanje jednog dijela nove zidne rasvete, klupčice na koru…
To su samo oni radovi unaprijed planirani, a sigurno će biti i nepredviđenih radova, kako je pokazala dosadašnja praksa. Financijski će sve ovo biti teško oko 180.000kn što će uglavnom biti dug za sljedeće razdoblje. (više)
Dakle, predstoji nam vruće ljeto što se tiče radova u crkvi i oko crkve. U skladu s tim i nedjeljne i svagdanje sv. Mise od 26. lipnja održavat će se u Subotičkoj 15.
U mjesecu srpnju nedjeljne sv. Mise bit će u 8.00, 9.00 i 19.00 sati, također u Subotičkoj 15.
Davor Štuljan, župnik