Zaziv Duha Svetoga za početak nove šk. god.

Danas na nedjeljnoj Sv. Misi u 11.30 molili smo za sretan početak nove školske godine uz zaziv Duha Svetoga, učenici-ice, vjeroučitelji-ice, učitelji-ice i ravnatelji naših škola. Početak nove školske godine donio je i neke promjene. U OŠ Voltino nova je vjeroučiteljica, a u OŠ Ljubljanica novi v.d. ravnatelj, gospodin Petar Grčević.
U župi imamo i novog kapelana, Antuna Nižetića, kojeg dijelimo sa župom Sv. Marka Križevčanina.
S početkom školske godine započinje i župna kateheza. Uz redovitu katehezu za krizmanike i prvopričesnike okupljati će se i različite grupe namjenjene svim vjernicima bez obzira na dob, a kroz koje će polaznici rasti u vjeri.
Ovo ljeto puno je učinjeno na uređenju crkve, što ste mogli i vidjeti I zadnji vitraj iznad pjevačkog kora dovršen je ovih dana i postavljen na mjesto. Uživajmo zajedno u njihovoj ljepoti! Uskoro ćemo se naći i na sastanku s pastoralnim vijećem da dogovorimo važnu svečanost Blagoslova naše crkve.