Nedjelja zahvale za plodove zemlje

Danas, na 28. nedjelju kroz godinu zahvaljujemo Bogu za plodove zemlje. Na Sv. Misi u 11.30 sati posebno će sudjelovati naši vjeroučenici pod vodstvom vjeroučitelja i katehetskih suradnika. U ovoj Sv. misi zahvaljujemo za lijepu prirodu, naša polja, šume, mora, rijeke, jezera… i za sve plodove koji služe nama ljudima za dobar i zdrav život.
Tjedan iza nas obilovao je aktivnostima u našoj župi, najviše vezano uz početak župne kateheze, ali su otpočeli i novi građevinski radovi. Također je definiran i termin blagoslova nove crkve. Biti će to 02. 12. na prvu nedjelju Došašća kada će crkvu i nove vitraje blagosloviti naš Kardinal josip Bozanić.
U utorak 9. listopada, naš župljanin i vjeruočitelj kojeg vjerojatno svi već znate, g. Stipo Šarić primljen je u kandidaturu za trajni đakonat. više…