Blagoslov naše crkve

Na prvu nedjelju došašća, 2. prosinca 2007., u 11.00 sati, blagoslov naše crkve predvoditi će kardinal Josip Bozanić.
Nakon blagoslova kamena temeljca, 12. svibnja 2002. ovo će biti prvo veliko slavlje na kojem će naša župa zahvaliti Bogu na svim ovim godinama i danima otkako smo gradili i izgradili našu crkvu. Na na toj misi blagoslova i zahvale bit će prisutni svi donatori, naši župljani, mladi i djeca. Tu ćemo reći jedno zajedničko od srca: „HVALA TI BOŽE!“ Za taj čin pripremit ćemo se trodnevnicom i duhovnom obnovom za sve suradnike. Pripremajmo se već sada za taj važan događaj za našu župnu zajednicu. Također pripremamo brošuru o vitrajima u našoj crkvi, ali o kratkoj povijesti naše župe i crkve. Radosni što možemo biti dionici svega toga, radujemo se u Gospodinu!
više o gradnji crkve