Gostovanje dječjeg zbora u Oroslavju

Dječji zbor naše župe je ove njedjelje, 20. Travnja, na gostovanju u župi
Oroslavlje u Hrvatskom Zagorju. Organiziran je prijevoz autobusom. Krenulo se u 8.00 sati ujutro. Ovo gostovanje našeg dječjeg zbora organizirala je voditeljica našeg zbora Ana koja je prijateljica s njihovom voditeljicom zbora. Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije u Oroslavju u Zagrebačkoj nadbiskupiji ima oko 5000 župljana. Redovito na nedjeljnim misama sudjeluje oko 500 župljana. Osim redovitog pastoralnog života, župa ima Dane župnog zajedništva, zatim Dane župne kateheze, te Zajednicu mladih »Metanoja feniks«.
Oko crkve ima zelenila i organizirana su razna natjecanja. Kao pratnja djeci ide šestoro roditelja pa će svaki roditelj paziti desetero djece. Župa domaćin časti svojom zakuskom.