Otpočela devetnica Sv. Leopoldu B. Mandiću

Ove subote, 3. svibnja započeli smo devetnicu Sv. Leopoldu B. Mandiću, zaštitniku naše župe, koga uskoro slavimo. Tako ćemo svih devet dana priprave u večernjoj sv. Misi moliti devetnicu te pjevati pjesmu u čast sv. Leopoldu B. Mandiću. Trodnevnica započinje u petak, 9. svibnja i završava u nedjelju 11. svibnja. Mise su u 19.00 sati a predvodi ih i propovijeda, mr. Anđelko Košćak, vicerektor u zagrebačkoj bogosloviji. Na sam blagdan naše župe, u ponedjeljak, 12. svibnja, mise će biti u:
9.00 sati – predvodi župni vikar, Antun Nižetić
11.30 sati – predvodi župnik – sudjeluju OŠ Ljubljanica i OŠ Voltino
19.00 sati – svečana sv. misa – predvodi o. Zvjezdan Linić, franjevac
Već sada pozivam sve vjernike naše župe i štovatelje Sv. Leopolda da se u što većem broju uključe u ovo pripravno slavlje i trodnevnicu, kako bi što svečanije proslavili i sam blagdan, u ponedjeljak, 12. svibnja!