Prodaja kuće i dvorišta u Subotičkoj ulici

U Večernjem listu u utorak, 2. rujna izašao je javni natječaj za prodaju kuće i dvorišta u Subotičkoj ulici. Cijena ovog oglasa je 5.612 kn. Ako ste sami kupci ili imate zainteresirane, javite im da mogu pročitati natječaj te eventualno konkurirati kao kupci.
Od prošlog tjedna naša župa ima novog kapelana. Borna Puškarić, određen je za župnog vikara u dvije župe, Sv. Leopold Mandić i Vrbani, a stanuje u župnom stanu u Vrbanima. Želimo mu dobrodošlicu, a uskoro će se na našim stranicama i sam predstaviti.
Prošli tjedan smo dovršili okoliš na ulazu u ured nasipavanjem šodra uz zid crkve. Hvala mladima i suradnicima koji su uvijek na usluzi. Kupili smo još 20 čempresa koji su zasađeni uz zapadni dio crkvene terase. Kupljena je i flakserica jer se stara nepovratno pokvarila…  Dobro će doći svaki dar za crkvu jer nam je blagajna dokraja ispražnjena. Hvala svima koji su proteklog mjeseca darovali. Prošli mjesec za crkvu smo primili oko osam tisuća kuna.