POČINJE ŽUPNA KATEHEZA

Danas, u nedjelju, 05. listopada, nakon podnevne sv. Mise u 11.30 sati u crkvi će se održati prvi roditeljski sastanak za roditelje ovogodišnjih krizmanika i prvopričesnika. Na sastanku će biti riječi o upisu u župnu katehezu i rasporedu održavanja kateheze. Predstaviti će se vjeroučitelji koji će zatim predstaviti godišnji plan i program rada te sadržaj župne kateheze. Molimo roditelje da se odazovu u što većem broju. Župna kateheza počinje ovaj tjedan (6 – 10 listopada). Župna kateheza se održava u vjeronaučnoj dvorani ispod crkve. Ispunjene prijave treba donijeti na prvi sat župne kateheze ili u župni ured ove srijede ili petka od 18 do 20 sati. Župnu katehezu izvode naši vjeroučitelji (Ana Ćehulić, Stipo Šarić, Tatjana Purić i Tihomir Drugčević, Ivan Banožić te župni vikar Borna Puškarić). Uz redovitu župnu katehezu koja traje jednu godinu, kandidati za krizmu trebaju pohađati školski vjeronauk te ići redovito na nedjeljne sv. Mise. Pohađanje nedjeljnih sv. Misa trebala bi biti praksa svih kršćanskih obitelji. više…