REPORTAŽA O NAŠOJ ŽUPI U GLASU KONCILA

U Aktualnom broju 45 (1794) tjednika Glas Koncila koji izlazi 9.11.2008. predstavljena je naša župa reportažom na duplerici. Pozivamo Vas stoga da svakako kupite ovaj broj Glasa Koncila, a nešto već možete pročitati i na internetu. U vrlo iscrpnoj reportaži prikazan je život i rad naše župe, njezina sadašnjost, povijest te planovi za budućnost. Predstavljeni su mnogobrojni župni suradnici i kroz to različiti aspekti župnih aktivnosti te život naše mlade župe. Tekst je ilustriran mnogobrojnim slikama. Svakako pročitajte i pogledajte slike. U reportaži je predstavljen i naš Caritas, a kako je protekla posljednja “Akcija za malene” koju su zajednički organizirali naša Zajednica navještenja božanskog milosrđa Samaritanac – Ivana Pavla II i župni Caritas pročitajte ovdje… Još jedanput hvala svima koji su se odazvali i pokazali svoje otvoreno srce za potrebe drugih koji nemaju mogućnosti, ili su iz bilo kojih razloga prisiljeni ovisiti o pomoći drugih. Veliko je zadovoljstvo biti u mogućnosti pomoći drugima!!!