Sretan Božić i Nova godina

Draga braćo i sestre, dragi naši župljani,
kao župna zajednica i ove smo se godine na intenzivan način pripremali za blagdan Božića. Od jutarnjih zornica, skrušenih ispovijedi, raznovrsnih humanitarnih akcija, ulaganja u našu crkvu pa sve do velikoga dara đakonskog ređenja g. Stipe Šarića na svetkovinu Bezgrešnog Začeća Blažena Djevice Marije. Poput rose koja se sa nebesa polako  spušta na zemlju, tako se polako približavao dan Božjega spuštanja na Zemlju. Bog, postavši čovjekom, nije ništa izgubio od svoje veličine i svemoći, već smo mi ljudi nanovo dobili putokaz prema dostojanstvu djece Božje. Naša župna zajednica želi biti konkretan znak i putokaz u ovom našem Zagrebu. Putokaz koji pokazuje prema samo jednom smjeru, prema Novorođenome Spasitelju. Želja nam je da, rasteći zajedno u vjeri, nadi i ljubavi, poput raspjevanih anđela mognemo svima vama biti vidljivi svjedoci radosti Božića. Moleći za vas blagoslov Djeteta Isusa, zajedno sa svim župnim suradnicima, želimo Vam čestit Božić i milošću Božjom ispunjenu novu 2009. godinu,
Vaš župnik Davor, kapelan Borna i đakon Stipo.