Novi župni vikar

Tijekom mjeseca kolovoza dogodila se u našoj župi svojevrsna «smjena». Naime, dosadašnji župni vikar, Zlatko Pavetić nakon dvije godine službe postavljen je na novu dužnost na Kaptol gdje je postavljen za vicerektora, tj. odgojitelja bogoslova. On će u bogosloviji biti odgojitelj 1. godine.
U petak, 25. kolovoza na službu župnog vikara došao je vlč. Nedjeljko Pišković, koji je do sada bio u župama Sopot i Travno u Novom Zagrebu. Zanimljivo je da novi župni vikar već ima iskustvo rada na dvije župe, pa je i sada uz našu župu, zadužen i za župu Vrbani-Navještenje Gospodinovo. Želimo mu da se dobro snađe ovdje i plodno radi u pastoralu jedne i druge župe.
Ovom prilikom Želimo zahvaliti vlč. Pavetiću na prijateljstvu i svemu onome što je ugradio u rast i život ove župne zajednice. Njegov rad s mladima i rad na poticanju duhovnih zvanja bit će prilika da i dalje surađujemo te se nadamo da će možda i iz naše župe Bog pozvati nekoga od mladih u duhovni poziv.

Odgovori